RoForum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa ne cunoastem!

3 participanți

In jos

Sa ne cunoastem! Empty Sa ne cunoastem!

Mesaj  Admin Dum Sept 09, 2012 12:03 am

Acum ca suntem toti membri ai acestei mici comunitati si prieteni sau viitori prieteni haideti sa facem cunostinta mai bine pentru a sti cat de cat cu cine stam de vorba.
Ca administrator principal voi incepe eu.
Ma numesc Cosmin, am 17 ani si am ca hobby-uri sportul (iubesc tot ce tine de sport), avioanele (romanesti si nu numai), masini, tractoare, motorete si tot ce tine de domeniul auto-moto (facute sau nu in Romania), jocurile online dar cele gen Grepolis, The West (etc.) si detest din toata inima jocurile in care trebuie sa petreci zile intregi sa iti ridici caracterul (Metin2 e cel mai bun exemplu).Ar fi bine sa ma opresc aici cu hobby-urile (care sunt destul de multe si nu are rost sa le zic pe toate) si sa trec la partea sentimentala.Ca tot am adus vorba de sport precizez ca echipa mea preferata este Fc Barcelona (indiferent daca e fotbal, basket, handbal etc.) iar din Romania prefer echipa care joaca cinstit si care chiar investeste (Fc Vaslui este parerea mea una din ele).Cu toate ca am 17 ani nu sunt de acord cu relatiile intre baieti si fete de la varsta asta deoarece in primul rand suntem inca prea tineri si in al doilea rand foarte multi au o relatie cu cineva fara sa simta dragoste adevarata fata de partener/a.Nu vreau sa imi fac descrierea fizica asa ca trec la altceva.Prefer sa vorbesc despre scoala.Sunt in clasa a-11-ea la profilul matematica-informaica la Gr.Sc.Dr. Mihai Ciuca Saveni iar ca materii preferate pun geografia pe primul loc, urmata de educatie fizica (cui nu-i place asa ceva?) si religie.Parerea mea este ca am spus destule despre mine asa ca daca doriti sa cunoastem mai bine o vom face prin intermediul acestui forum sau ma gasiti la adresa de yahoo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 94
Puncte : 165
Data de inscriere : 08/09/2012
Varsta : 29

https://roforum.all-up.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem! Empty Re: Sa ne cunoastem!

Mesaj  RapBoy1987 Dum Sept 09, 2012 12:43 am

Ma numesc Alin, am 13 ani si hobby-urile mele sunt sportul (orice sport), industia auto si cea moto, jocurile online gen The West si cele in care cresti pe o durata de timp mai mare (NFS World, Metin2, Cs 1.6 etc). Am mai multe hobby-uri dar astea sunt cele pe care le practic in general. Sunt fan Fc Barcelona iar din campionatul nostru nu am favorita insa imi place o echipa cu mult potential (Fc Vaslui). Sunt in clasa a 7-ea la Scoala Nr. 51 din Sectorul 2 Bucuresti. Materiile mele preferate sunt Geografie, Istorie si Educatie fizica (cui nu-i place sportul). Nu sunt rasist sau nu stiu ce fel de om care are ceva impotriva cuiva deoarece Pamantul este pentru toti. Sunt un prieten bun iar daca vreti sa ne cunoastem mai bine ma puteti contacta pe acest forum sau ma gasiti pe Yahoo Mesenger: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RapBoy1987
RapBoy1987
Admin
Admin

Mesaje : 67
Puncte : 98
Data de inscriere : 08/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

http://aragornblog.wordpress.com/

Sus In jos

Sa ne cunoastem! Empty Re: Sa ne cunoastem!

Mesaj  Fuego`In`Flacari Dum Sept 09, 2012 1:26 pm

Salut ma cheama Cosmin am 14 ani,sunt in clasa a 8-a.Hobby-uri : SPORT( Fotbal,tenis),ascult muzica (Parazitii),Jocuri(Dota,Cs,Doar atat).Nu imi plac cocalarii de nici un fel credinciosi sau nu, ii dispretuiesc.Muzica proasta precum : Manele(sunt bune la petreceri si atat !),alte genuri care nu le cunosc dar va dau un exemplu : (Like Chocolate - Maria Maria o melodie idioata rau,Dony - Mi Hermosa ft. Alex Mica ,alta la fel de idoata,m-am chiuit so ascult cat dadeam copy-paste chiar pentru 4 sec chiar 5 !! doar atat ca va plictisesc cu toate ce nu imi plac la genurile astea).Nu sunt cenul de baiat care sa se supere din motive idioate,pecum :jocurile (online sau afara)sau din injuraturi(daca ma injura inmultesc cu 10 si dau inapoi ). 3 lucruri care nu le suport pe lumea asta
-cand ma ********* pe wc si ma uda apa la fund
-cand ii vad pe unii care scriu"sooooouuuup3eeerr,swuper,yeahuy" etc.
-cand ii vad pe unii cocalari : atunci cand se despart de o fata incep sa tranteasca tot prin fata ta sau se dau tristi ca sa para tari sau cool "
Imi place scoala doar inchisa : obiectele care imi plac cel mai mult sunt : chimie ,fizica (deoarece am o profa foarte buna nu la aspect ci la predeat),Ed.Fizica,istoria,geografia(profesoara arata bine),desen si atat.Imi place sa petrec timpu cu prietenii si sa avem discutii serioase :crearea Pamantului,cum a aparut omul,veriga lipsa,cine a creat avionul,stiloul,(discutii despre lucruri banale care la un moment dat sunt interesante ).Modelele de masini si modelele frumoase cu corp perfect pe diferite modele de masini ,sa ma uit la televizor (oricui ii place asta ),si sa desenez modelele frumoase cu corp perfect pe diferite modele de masini.Cam asta nu a fost totul ce este despre,doar ce ar trebuii sa va intereseze.A era sa uit petru rasisti su fiu de PREOT mai pe limba voastra POPA
Fuego`In`Flacari
Fuego`In`Flacari

Mesaje : 57
Puncte : 95
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Sa ne cunoastem! Empty Re: Sa ne cunoastem!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum